גירודים מחרקים בלתי נראים

דף הבית פורומים פורום הדברה גירודים מחרקים בלתי נראים

מוצגות 15 תגובות – 61 עד 75 (מתוך 188 סה״כ)
  • תגובות
    חרקים בלתי נראים

כשמתארים תופעה והמדביר אומר לך ללכת לקחת תרופה , כי זה לא ברשימת החרקים שלו…זה מגוחך

חרקים בלתי נראים

לא זה לא דמיון אני סובלת וחוקרת את זה כבר כמה שנים , כמו אבק, ונקודות זעירות שחורות , יש לי בכל הבית

חרקים בלתי נראים

אז מה קורא עם החרקים שהם כמו אבק משהוא מדבר על זה …יש איזה זהוי

חרקים כמעט בלתי נראים

בחקירותי בעקבות החוסר מידע ממדבירים ראיתי שאם אני עומדת מול אויר חם ויבש , הם רוצים לברוח , לא רואה אבל מרגישה

כדאי לוודא שזה לא סקביאס

סקביאס גורם לעקיצות ולגירודים בכל הגוף, אבל אי אפשר לראות את הכינים. הן מתחפרות בעור ולפעמים יוצרות "שוחות" בעור. צריך למרוח את כל העור עד הצוואר במשחת פרמתרין (במרשם רופא) ל-8 שעות, וזה אמור לחסל את הכינים. לגירודים לוקח עוד שבועיים בערך לעבור. את הבגדים והמצעים שמים בצד (או בכביסה) למשך 3 ימים והכינים מתות בלי מגע עם הגוף.

זה לא סקביאס , זה לא פשפשי מיטה זה לא כינים !

תקשיבו כל מה שנכתב פה זה נכון ! 
    מדובר בחרק שקוף נדיר לראות אותו, במקרה תפסתי אותו עלי נראה כמו עכביש זעיר שקוף והוא מיקרוסקופי ! 
    כל העניין על הנקודות השחורות על המיטה גם נכון . 
    לפני שבועיים שמתי לב שאם מורחים אותם אז יש כתמי דם במקום אבל לא תמיד  . 
    לגבי החרקים בלילה  מרגישים אותם כמו שכתבתם על כל הגוף בנחיריים באוזניים בשיער עקיצות קטנות ואז גירוד מטריד ביותר . 
    אם כל הידיים שלי לא היו מכוסות בפצעים ניחה אבל זה שם וזה נהיה מטרד לא קטן  ! 
    המקור של הדבר הזה  והיחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה שכל הסיפור הזה התחיל בכלל בדירה הקודמת שהייתה עם בעיית רטיבות וכתוצאה היה עובש בדירה מספר חודשים . 
    מה שלא ברור לי זה איך זה עבר עם המיטה שלי לדירה החדשה . 
    המיטה חדשה לגמרי ויש אפשרות להוריד את הכיסוי של המזרון ולכבס , כיבסתי ב90 מעלות את הכל שפכתי אקונומיקה על כל הריצפה ניגבתי את כל העץ עם מים חמים ואקונומיקה לא נכנסתי לחדר שבוע ואחרי יום שחזרתי למיטה הם חזרו!
    משום מה על הספה בסלון אין בעיה אז בינתיים עברתי לישון שם .
    כמו כן שאני ישנה מחוץ לבית אין לי שום בעייה עם הדבר הזה זה רק המיטה בחדר . 
    לא יודעת אם זה יעזור,  נראה לי שראיתי את אותו חרק על המשטחים מהגומי הממוחזר בגני השעשועים יום אחד ישבתי על המשטח הזה שפתאום קלטתי את אותו חרק מהלך על היד שלי וגם על הרגל של האחיינית שלי השמש הייתה חזקה לכן היה קל לראות אותו מה שאומר שחום כנראה לא ימגר את המטרד הזה . 
    האם במקרה לכולם יש מזרן מאיקאה מספוג ? 

רטיבות ועובש

עוברת את הגיהנום הזה כבר מספר רב של חודשים אכן גילתי שקיימת אצלי בבית רטיבות שגורמת לעובשים 
    לאחר שיחה עם בעל מקצוע שמתעסק בדגימה של עובשים ופטריות 
    הוסבר לי שבמידה שהעובש הוא רעיל 
    אני חייבת לעזוב את הבית מיידי ולא לקחת איתי כלום. ברמה של בגדים מכוון שהכל נגוע
    וכל מה שלקחת מהדירה הקודמת עבר עם אותם עובשים ככל הנראה 

רטיבות ועובש

עוברת את הגיהנום הזה כבר מספר רב של חודשים אכן גילתי שקיימת אצלי בבית רטיבות שגורמת לעובשים 
    לאחר שיחה עם בעל מקצוע שמתעסק בדגימה של עובשים ופטריות 
    הוסבר לי שבמידה שהעובש הוא רעיל 
    אני חייבת לעזוב את הבית מיידי ולא לקחת איתי כלום. ברמה של בגדים מכוון שהכל נגוע
    וכל מה שלקחת מהדירה הקודמת עבר עם אותם עובשים ככל הנראה 

חווה בדיוק את אותן תופעות

אני חווה בדיוק את אותן תופעות שמוזכרות כאן במשך שנים.. אלה טפילים מיקרוסקופיים שנתפלים לגוף.. הם מורגשים בעיקר בלילה.. בחושך הם יותר פעילים.. וגם במהלך היום אבל בעיקר בלילה. אם לא מחליפים סדינים לעיתים מאד קרובות זה נראה שהם רק מתרבים יותר ועוד יותר לא נותנים מנוח ואפשר להשתגע עד לטירוף ואובדן עשתונות.. פוגע משמועתית באורח החיים. 
    הייתי אצל מספר רופאי עור עד כה.. חלקן לא מכירים את התופעה ולא יודעים מה הסיבה לגירודים… אחרים חושבים שמודבר באלרגיה (אפילו נטלתי כדורים כשעוד חשבתי שיש סיכוי כזה) או בתופעה פסיכולוגית. ממש לא.
    עד כה לא מצאתי פיתרון לצמיתות..  ואני אשמח אם מישהו יצליח להתגבר עליהם אחת ולתמיד ולשתף אותנו פה.
    בינתיים אני אשתף שכדי להתגבר עליהם זמנית חובה להרתיח את הסדינים ואת הבגדים.. זה מה שעזר לי לשמור על שפיות ולהירדם בלילה.
    מעבר לזה, גיליתי ששימוש בסבון גוף AXE לגבר הורג אותם.. ניסיתי כמה סוגים של סבונים או תחליבי רחצה ושום דבר לא עזר וזה היחיד שבאמת הורג אותם..

אם למישהו יש עצות נוספות מועילות שיעזרו לנו להתמודד עם זה נשמח כמובן לשיתוף כאן… בתקווה לפיתרון תמידי.
    תודה. 

מזדהה איתך..

אני חווה בדיוק את אותן תופעות שמוזכרות כאן במשך שנים.. אלה טפילים מיקרוסקופיים שנתפלים לגוף.. הם מורגשים בעיקר בלילה.. בחושך הם יותר פעילים.. וגם במהלך היום אבל בעיקר בלילה.הצלחתי לראות אותם בעזרת פנס בלילה והם נראים כמו גרגירי אבק אבל הם נעים וקופצים במהירות מאד גדולה.. אם לא מחליפים סדינים לעיתים מאד קרובות זה נראה שהם רק מתרבים יותר ועוד יותר לא נותנים מנוח ואפשר להשתגע עד לטירוף ואובדן עשתונות.. פוגע משמועתית באורח החיים.
    הייתי אצל מספר רופאי עור עד כה.. חלקן לא מכירים את התופעה ולא יודעים מה הסיבה לגירודים… אחרים חושבים שמודבר באלרגיה (אפילו נטלתי כדורים כשעוד חשבתי שיש סיכוי כזה) או בתופעה פסיכולוגית. ממש לא.
    עד כה לא מצאתי פיתרון לצמיתות.. ואני אשמח אם מישהו יצליח להתגבר עליהם אחת ולתמיד ולשתף אותנו פה.
    בינתיים אני אשתף שכדי להתגבר עליהם זמנית חובה להרתיח את הסדינים ואת הבגדים.. זה מה שעזר לי לשמור על שפיות ולהירדם בלילה.
    מעבר לזה, גיליתי ששימוש בסבון גוף AXE לגבר הורג אותם.. ניסיתי כמה סוגים של סבונים או תחליבי רחצה ושום דבר לא עזר וזה היחיד שבאמת הורג אותם..

אם למישהו יש עצות נוספות מועילות שיעזרו לנו להתמודד עם זה נשמח כמובן לשיתוף כאן… בתקווה לפיתרון תמידי.
    תודה.

עוברת את אותה החוויה המזעזעת וחסרת אונים

כבר מספר חודשים שאני מרגישה את זה במיטה, בספה, נכנסים לי לאף, לאזניים ולעיתים לעיניים. חוסר אונים מתמשך. הרתחתי הכל, ריססתי ועדיין סובלת.

חווה את אותה תופעה

היי יוני 

אני חווה את אותה התופעה כבר 5 חודשים מאז שנכנסתי לדירה שכורה חדשה בשבילי. 
    הכל חדש כולל הכל. 
    ואני מתגרדת רק כשאני בדירה או כשאני יוצאת ממנה עם בגדים מהדירה. 
    גיליתי שאם אני נוסעת למקום אחר נכנסת להתקלח. זורקת את הדברים לכביסה של לפחות 40 מעלות ולובשת בגדים חדשים שלא היו בדירה זה נעלם. עד לפעם הבאה שאני חוזרת לדירה שלי. 
    עשיתי כבר 4 הדברות וזה לא עוזר. 
    אני גם רואה את חלקיקי האבק האלה. אבל אני חייבת להגיד לכם שזה אכן אבק. זה לא חיה. 
    אשמח לפתוח קבוצה בוואטסאפ כדי להשוות את התופעות ואת תנאי המחיה. אני בטוחה שנמצא דברים משותפים. סטייל חוסר לחוצ או עודף תקרה צפה עצים מסויימים וכו 

0504277055

חווה את אותה תופעה

אשמח לדעת אם יש קבוצה או פיתרון

קבוצת ווטסאפ בנושא לכל מי שמעוניין.

לא נמצא עדיין פתרון שאני יודע עליו לצערי.
    אין קבוצה בנושא הזה.. אבל אשמח לפתוח קבוצת ווטסאפ בנושא לכל המעוניין.
    תרשמו לי את המספרים שלכם ואני אפתח.. מי שחרד לפרטיות מוזמן לשלוח לי את המספר שלו למייל: [email protected]

מוצגות 15 תגובות – 61 עד 75 (מתוך 188 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.