גירודים מחרקים בלתי נראים

דף הבית פורומים פורום הדברה גירודים מחרקים בלתי נראים

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 188 סה״כ)
  • תגובות
    ניסיתם לשאוב?

לא יאמן. התאור מדויק לגמרי. כבר תקופה ארוכה שאני סובלת מהתופעה. מה שמאד עוזר להתמודד אבל לא ממגר זה שאיבת האבק מהמיטות וגם מהרצפה עם שואב בעוצמה חזקה והחלפת מצעים כל יומיים. מי שאמר שזה כיני יונים ניסה להדביר? והאם זה עזר?

דניאלה

אני ממש מתנחמת לקרוא ולשמוע על הבעייה כי חשבתי שרק אני הוזה ופשוט סובלת בשקט כי כל מי ששומע אותי בטוח שאני הוזה כולל המדביר ששם מדבקה וחקר את כל החיות שנלכדו בה כולל רופא עור ומשפחה ועדיין חסרת מנוחה

אני משתגעתתת גירודים ועקיצות

הי, זה התחיל כשעברתי לדירה חדשה לגמרי… זה נמצא במרפסת ובסלון ליתר דיוק בספות, אני מנקה כל הזמן עם חומרים חזקים, שואבת אבק כיבסתי את הכל ב60מעלות, קניתי ארונות חדשים ואפילו קניתי קיטורית מאוד יקרה, זה עוזר ליום אחד בדיוק! – סובלת בדיוק מאותן תופעות כמוכם, עקיצות קטנות אדומות ולא רואים את החרק…אני מרגישה שמטיילים עלי… אפילו באוזניים, נחיריים, מפשעות, שיער, אם מישהו יכול לעזור אני אשמח

הי, זה התחיל כשעברתי לדירה חדשה לגמרי… זה נמצא במרפסת ובסלון ליתר דיוק בספות, אני מנקה כל הזמן עם חומרים חזקים, שואבת אבק כיבסתי את הכל ב60מעלות, קניתי ארונות חדשים ואפילו קניתי קיטורית מאוד יקרה, זה עוזר ליום אחד בדיוק! – סובלת בדיוק מאותן תופעות כמוכם, עקיצות קטנות אדומות ולא רואים את החרק…אני מרגישה שמטיילים עלי… אפילו באוזניים, נחיריים, מפשעות, שיער, אם מישהו יכול לעזור אני אשמח

היי רונית

ראית חרקים? יש יונים על אדן החלון? האם בדקת עם רופא אולי מדובר באלרגיה למשהו?

ככ נכון

מזדהה עם כל מה שנכתב. שאבתי , החלפתי מצעים, שטפתי רצפה עם אקונומיקה ועדיין גם אני וגם החברה מרגישים את זה. בדקנו ושללנו את שאר הדברים. חייב עזרה ממישהו מקצועי שיודע מה ניתן לעשות

אני מעל שנה במצב הזה

יש לי המון מידע בנושא.אבל לצערי לא פתרון זה קורה בכל העולם. ולמדבירים בארץ פשוט אין את היכולת לעזור
    אתם עדיין סובלים? אנחנו צריכים לפתוח קבוצה ולהחליף מידע

בהחלט ייתכן ומדובר בפשפש המיטה

בכדי לזהות את פשפש המיטה את יכולה פשוט להוריד את הסדינים ולאחר מכן להסתכל בצדדי המזרון ולראות אם יש כמו כתמי דם קטנים.
    חשוב מאוד לטפל בפשפש המיטה במהירות ככל שניתן כי מדובר במזיק שמתרבה במהירות.
    אני מכיר חברת הדברה בחולון שבציעה אצלי את ההדברה בצורה מעולה.
    את יכול למצוא מדביר מאזור המגורים שלך ולהתייעץ איץו ולהזמין אליך לבית לראות אם מדובר בפשפש המיטה.

אותו הדבר בדיוק

היי דניאל 
    אני סובל מאותה הבעיה בדיוק
    זאת הסיבה שאני ער עכשיו 
    האם מצאת פתרון ? 
    מקווה שכן 🙂

אני גם סובלת מתחושה שמטיילים עלי

ואנשים חושבים שאני משוגעת וזה פסיכולוגי . מה שכן, יש על הגוף שלי סימני עקיצות של פשפש .. בכל אופן זה לא מסביר למה אני מתרגדת כל היום ומרגישה שהולכים עלי, כששום דבר לא נראה על הגוף שלי . באמת יכול להיות שזה כיני יונים ? אני כבר חודש ככה ומרגישה כלואה במציאות 

גם אני באותה הסירה

אני מרגישה בדיוק אותו דבר. זה קורה אחת לכמה זמן. 
    רןאה עקיצה כלשהי על הגוף (יתוש או אלוהים יודע מה) מתחילה להתגרד. ואז זה מגיע. 
    מסתובבת שבועות בהרגשה שדברים הולכים עלי. 
    ומתגרדת למוות. 
    ואז זה נעלם. 
    הקטע שעכשיו אני בדירה שכורה חדשה שעברה הדברה לפני שבועיים. כשאני בדירה הגירוד מתגבר. אבל הוא ממשיך לכל אורך היום לא משנה היכן אני. 
    החלפתי מצעים. כלום לא עוזר. 

חרקים כמעט בלתי נראים

כלומר באור שמש ישיר מנערים את הבגד או הצעיף שמגרד, ויש ענן אבק, עברתי דירה החלפתי מיטה לחדשה אבל כנראה זה כבר בכל, סובלת כבר כמה שנים

חרקים בלתי נראים

יש דבר כזה ואף אחד פה לר משוגע וממציא תחושות, זה קיים, חרקים קטנטנים ממראה אבק לבן מקרוסקופי שרואים באור ישיר ועד נקודות קטנטנות שחורות …שמשהוא ירים את הכפפה ויבדוק את זה כבר, אני סובלת כבר כמה שנים

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 188 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.