גירודים מחרקים בלתי נראים

דף הבית פורומים פורום הדברה גירודים מחרקים בלתי נראים

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 189 סה״כ)
  • תגובות
    היי אנשים

עברה בערך שנה מאז שכתבתי לכם וכלום לא השתנה.
    מעיין ודניאל אני מאוד מצטער פשוט לא נכנסתי לכאן מאז.
    דניאל אני פשוט בשוק ממה שכתבת, זה תיאור מדויק של מה שאני עובר.אני בהחלט מרגיש אותם קופצים עלי וחוגגים לי על הגוף כולל האוזניים והראש.
    עלי לציין שבזמנו עשיתי הדברה וזה כנראה עזר קצת.
    אבל בזמן האחרון המצב חזר לקדמותו באופן אינטנסיבי וזה בלתי נסבל.
    הגעתי למצב שאני ישן ביום וער בלילה.
    עליי לציין שאני גר לא בדיוק בקומת קרקע אלא בחצי קומה.
    גם גיליתי בזמנו שהיה לי עובש בארון קיר ישן, אז העניין טופל ואוטוטו צריכים לצבוע לי את הבית ואז אני אהיה יותר חכם.

יש לי איזו פירצת דרך ואני מקווה שאני לא הוזה. כשאני מדליק פנס בלילה ומסתכל על האור שלו אני רואה דברים פיצים מתעופפים.
    אני לא יודע אם אלו חרקים מעופפים או פשוט אבק שעף באוויר.
    בכל מקרה כדאי לבדוק את הכיוון.
    אני מציע לכם גם לנסות ולראות עם האור של הפנס.
    אפשר לפתוח קבוצה בווצאפ ולשוחח ואם למישהו יש פתרון אשמח מאוד לדעת אותו.
    זה הטלפון שלי 0547712671

המשך

היי שלומי,
    קודם כל משמח אותי שנוצרה איזשהי קבוצ ישראלית בעניין, גם אם בינתיים זה רק שנינו.

בנוגע לפנס, זה מצחיק אבל אני שמתי לב לזה ממש לפני שבוע – שבועיים.
    העניין הוא שחלקיקי האבק האלה לא עפים כמו שהייתה מצפה מחלקיק אבק באוויר, אלא ממש רואים את התנועות שלהם והשינוי כיוון. כמו תעופה של זבוב.

גם שמתי לב שלאחר לילה שבו הרגשתי רע, בבוקר אני מוצא חלקיקים לבנים על השערות ידיים שלי.

הפתרון הכי פרקטי כרגע שיש לי לבעיה זה המיקרוגל.
    אני מכניס למיקרוגל כל דבר שבא איתי במגע.
    מגבת לפני המקלחת, סדין ציפיות ושמיכה לפני השינה, כל הבגדים לפני יום עבודה וכ'ו.
    שום דבר לא בא איתי במגע לפני שעבר לפחות 40 שניות במיקרוגל.
    זה עדיין לא פתרון 100%, כי את המזרן מיטה ואת הספות לא ניתן להכניס למיקרו, אך זה מאוד מקל.

לפעמים כאשר אני מוציא משהו לאחר חימום במיקרו, אני רואה את החלקיקים הלבנים האלה עפים החוצה.

כמובן שכבר שרפתי הרבה דברים, יש לי חורים כמעט בכל הסדינים מהמיקרו, אבל זה בטל ב60 מבחינתי.
    צריך בעזרת ניסוי וטעיה ללמוד את המיקרוגל הספציפי, ומהו הזמן המדוייק שצריך להכניס כל פריט, שיהיה מספיק על מנת להרוג אותם, אבל לא יותר מדיי על מנת לא לשרוף.

דבר נוסף שגיליתי שעוזר, זה לעשות אמבטיה עם מלחי אמבטיה (סודה לשתיה, מלח לימון, יש תערובות מלחי אמבטיה מוכנות בכל מיני חנויות, אני מחכה שיהיה מבצעים בחנות "סבון" וקונה) אך המלח שהכי עוזר הוא מלח אנגלי והוא לא נמצא בתערובות המוכנות. 
    אני חושב שהם לא מצליחים לשרוד בסביבה בסיסית, וכמו כל החיות הללו, הם חייבים סביבה חומצית על מנת להתקיים, כך שהמלחים האלה, לא רק שמנקים את העור מהחומצה שהגוף מפריש במהלך היום, הוא גורם לעור להיות בסיסי למשך כמה שעות, מה שמאפשר שינה פחות או יותר נורמאלית.

דבר נוסף שאני חושד בו, הוא שהיצורים האלה נמשיך לסביבה פטרייתית, ז"א הם אוהבים לאכול עובש ופטריות.
    הלכתי לבצע בדיקת דם לראות אם יש לי קנדידה סיסטמטית, ז"א קנדידה שהתפשטה בדם לכל הגוף, ואכן יש לי.

אני חושב שאצלנו מתקיים מין שילוב כזה, של עור חומצי במיוחד, יחד עם קנדידה ומערכת חיסונית שלא בשיאה, מה שיוצר את הסביבה המושלמת ליצורים האלה.

הצעד הבא שלי הוא להתחיל להיכנס למשטר תזונה ואורח חיים על מנת לחזק את המערכת החיסונית שלי.

ז"א להפסיק לאכול סוכר וממתיקים מלאכותיים, לא לאכול אוכל מעובד מדיי או שומני מדיי, להפסיק לעשן ולהתחיל לעשות מעט ספורט.

בנוסף שמתי לב שהם נמצאים גם על רצפת הבית, אז התחלתי לשטוף את הרצפה עם אקונומיקה פעם בשבוע.

דבר נוסף שעשיתי, החלפתי את בסיס המיטה מעץ שהיה לי, לבסיס מיטה מברזל, על מנת שלא יהיה להם סיבי עץ לחיות עליהם.

אני מקווה שהמעט מידע שנתתי כאן יעזור, 
    בימים הקרובים אחזור לארץ, ואדבר איתך בוואטסאפ.

היי דניאל

אני מבין שעשית דוקטורט על הנושא.
    בכל מקרה חייבים למצוא פיתרון מחכה שתוסיף אותי לווצאפ

נמצא פתרון?

היי חברים, האם בזמן שעבר מישהו מכם במקרה מצא פתרון לבעיה?

*עדין סובלה 🙁

פתרון

דנה,

ממליצה לך ללכת לרופא להבדק יכול ליות שמדובר באלרגיה למשהו.

מירב עטיה
    מדבירה מוסמכת

פתרון

דנה,

ממליצה לך ללכת לרופא להבדק יכול ליות שמדובר באלרגיה למשהו.

מירב עטיה
    מדבירה מוסמכת

שמיים לבנים

דניאל כתבת שגם בחול התופעה מתרחבת, שימו לב שגם תופעת הריסוסים בשמיים התרחבה בכל העולם וגם פה בארץ החזאים מוכרים לנו לוקשים של שמיים מכוסים לבן בצורה של עוד שרב או אובך. זה החלקיקים האלו יש מצב ננו אורגניזמים?

ניסיתי ללכת לישון על המזרן החדש שקניתי היום כי את המיטה שהיתה זרקתי מחשד שאולי הבעיה בה ואני עדיין טרמפולינה של פשפשים. בלתי נראים.. אפילו את החמוס החזרתי לחנות חיות!

תראו באיזו שעה אני כותב כבר חשבתי שאני משתגע אולי.. אבל היי הנה מצאתי אתכם מחיפוש קצר בגוגל וזאת אשכרה תופעה

גם אני

גם אני סובל מאותו הדבר כבר כחודש, מאז שהתחלנו שיפוצים בבית והחדר מלא בחפצים ואבק!!
    אגב תנסו להפעיל את הפלאש של הטלפון ותראו אותם מעופפים להם שם!! מה זה יכול להיות הם לא נותנים לי לישוןןן

הפתרון שלי

בינתיים מה שעובד אצלי זה להכניס את הסדינים למיקרוגל לפני השינה 

מה שאתה רואה עם פנס הטלפון סביר להניח שזה רק חלקיקי אבק
    אולי פרעושים?

יש לך כלב בבית? חיות בקרבת הבית?
    סביר להניח שמדובר בפרעושים בבית.

יכולה להמליץ לך על חברת "יהודה הדברות" שמטפלים בבעיות מסוג זה.

גם סובל מאותה בעיה

מצאתי אתכם דרך גוגל ונחמד לדעת שאני לא לבד.
    אומנם יש לי חתולה אך היא לא נכנסת לחדר השינה ועדיין כל פעם שהלכתי לישון התחלתי להתגרד למוות ועברתי לישון בסלון. שם היה פחות נורא. החתולה שלי מטופחת ונקייה וחסרת קרציות/פרעושים.
    העניין עם המזרן שהוא לא שלי וכאשר עברתי לדירה החדשה נשארתי עם המזרן. אני כן רואה כתמי דם מדי פעם. האם זה פשפש המיטה? סקביאס? מה עושים? מחליף מזרן בימים הקרובים, ניתן לעשות משהו מעבר? בחדר?

גם אצלי

מצאתי אתכם כאן. גם אצלי התחילה הבעיה והתאור שלכם כאן  מדויק. יש פתרון לבעיה? אני אובדת עצות

Same over here

היי
    דיברתי עם מדביר 
    הוא הסביר לי שזה יכול להיות כינים של יונים
    ומקריאה הבנתי שאין מה לנסות למצוא אותם

אם הכל טרי דברי איתי
    אנסה לעזור 
    0544556475

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 189 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.