גירודים מחרקים בלתי נראים

דף הבית פורומים פורום הדברה גירודים מחרקים בלתי נראים

מוצגות 15 תגובות – 151 עד 165 (מתוך 189 סה״כ)
  • תגובות
    תופעת הגירוד

האם שלמת למדביר מהעיריה  באיזה עיר את גרה

תופעת הגירוד

האם שלמת למדביר מהעיריה  באיזה עיר את גרה

כיני יונים

אני עזבתי את הדירה שלי בגלל לשלשלת של יונים שהייתה מתחת לחלון שלי וגרמה לי לגירודים,עקיצות והתקפי אלרגיה,השתמשתי גם במלח אנגלי לבגדים וסודה לשתייה והרתחה של הבגדים במכבסה וזה לא עזר,האם לגבי שמן עץ התה ניתן לשים גם על הבגדים ולהרתיח?האם זה עוזר?

כיני יונים

אני עזבתי את הדירה שלי בגלל לשלשלת של יונים שהייתה מתחת לחלון שלי וגרמה לי לגירודים,עקיצות והתקפי אלרגיה,השתמשתי גם במלח אנגלי לבגדים וסודה לשתייה והרתחה של הבגדים במכבסה וזה לא עזר,האם לגבי שמן עץ התה ניתן לשים גם על הבגדים ולהרתיח?האם זה עוזר?

פתרון לכלל החרקים

הפתרון הכי טוב לכל סוגי החרקים זה נפט.
    בעיקר כשמדובר בפשפשים וכאלה שמחזיקים הרבה זמן מעמד נגד חומרים רצוי לשים נפט על הרצפה ולהשאיר את הנפט יום שלם.
    כמובן שרצוי גם לשלב את שאר הדברים הרשומים בפורום.
    מקווה שהצלחתי לעזור

המשך

כמובן שנפט הוא חומר רעיל ומסוכן ככה שצריך להשתמש בו בחוכמה ולבדוק לפני כן איך לעשות זאת.

כבר 3 חודשים סובל מאותם תיאורים

אני בן 19 וחצי 
    ואני מרגיש על השיער דברים וזה נורא מציק, לא זה לא כינים/פשפשים וכדו׳ עשיתי בדיקה יסודית ואף טיפלתי ללא צורך כי לא היה כלום, בדקתי עם מסרק הכל פשוט הכל 
    כל לילה מחפש אם יש משהו על המיטה ואני לא מוצא כלום, זה מתסכל, לא נעים..
    בעבודה אני כל שנייה נוגע בשיער לא יכול לדבר כמו שצריך עם אנשים כי אני מפחד שפתאום ייקפוץ לי משהו מהשיער .. 
    לקחתי כדורים לאלרגיה 15 יום ובאמת הפסיק אבל 2 כדורים לפני שהטיפול הסתיים ההצקה הזאת חזרה לי.. 
    ובנוסף מרגיש עקיצות כמוכם באוזניים, בגוף וכדו׳ 
    למישהו יש פאקינג פתרון לחרא הזה?! אני מוצא את עצמי מתגלח בכל הגוף בגלל הדבר הזה עוד מעט אעשה קרחת בגלל זה וזהו ..

פתרון!! ניהלתי מלחמת עולם נגדם וניצחתי!!!!

התיאורים כאן אחד לאחד מה שעברתי. לקח לי המון זמן למצוא את הפתרון. זו מלחמת עולם. לא פחות. ומה שהכי נורא שכולם חושבים שהשתגעת. אז לטובת כולם הנה הפתרון:
    1. ברגע שמגלים את הפירורים השחורים שקופים מפזרים על כל הריצפה כולל פנלים. תחתית מיטות. ספות. כורסאות אדמה דיאטומית למאכל. יש לקנות בארץ. כשמפזרים יש לשים מסיכה כי אסור לנשום את חלקיקי החומר. בהמשך אחרי כחצי שעה כשהאדמה מתבססת אפשר להמשיך להתנהל כרגיל. אין צורך לשים הרבה אדמה אלא לפזר שכבה ממש שקופה. אחרי 5 ימים אפשר להסיר אותה באמצעות מטלית רטובה. את האדמה מתחת לכורסאות ספות וכו מומלץ להשאיר לתמיד. 
    2. כל ערב לשאוב היטב את המיטות ספות וכורסאות. 
    3. כל ערב לעבור עם מכונת קיטור על המיטות כולל כלי המיטה. ספות כורסאות. כסאות. קירות וכל רהיט אחר. 
    4. לכבס את כל הבגדים במינימום 40 מעלות. בגדים תחתונים ומגבות ב60 מעלות. בהתחלה רצוי להחליף מגבות כל יום. 
    5.בקיץ להכניס לרכב את כל הכריות בובות שמיכות וכל פריט חשוד אחר לתקופה של 3 חודשים. החום יהרוג אותם. 
    6. שיער הראש- לעבור עם מייבש שיער. יום יום. תכשיר כינים של הדרין גם מקל קצת ומשמיד את הייצור הזה כשהוא מגיע לגודל ניכר לעין. לפירורים הממש קטנים זה לא מזיז. 
    7. לנקות עובש מכל פינה בבית. כולל מזגנים וחלונות. יש מלא תכשירים בסופרים. הכל עובד מצויין. לשים לב לעובשים שנמצאים בתחתית מזרון או על מגבות. 
    8. יש ליישם מייבש שיער על כל בגד לפני לבישתו. או קיטור. או גיהוץ. 
    9. שיער הערווה- מתנצלת אבל מישהו צריך לכתוב על זה.. הם מתנחלים שם אחרי תקופה. עד עצם היום הזה לא הצלחתי להסיר אותם משם לחלוטין אם למישהי/ מישהו יש עצה אשמח. הם מתחבאים בפי הטבעת ובעוד מקומות אסטרטגיים שם ויוצאים לתקוף אחהצ. משחת לייקליר מקלה ומשמידה חלק מהם אך הם כמובן חוזרים להתרבות. בשלב הזה אני בניסיונות נוספים כדי למצוא פתרון לסוגיה הזו ואם יש למישהו קצה חוט אנא שתפו. 
    שיהיה בהצלחה לכל מי שמתמודד עם הזוועה הזו!! מחזיקה לכם אצבעות. 

לא ישנה בלילות

היי רות בהחלט אנסה את ההמלצות אבל גילית באיזה חרק מדובר?

לא ישנה בלילות

לא ישנה בלילות

לא ישנה בלילות

פשפשים קטנים בגודל של ביצת כינה אפילו קטנים יותר

לאחר ששיפצנו בעלי התגרד ואני ראיתי על הפון שלי מין פשפשים קטנים זעירים שבעין מזויינת אפשר לראות על הגוף יצאנו מהבית למלון שבועיים עשינו קיטור בכל החדרים חזרנו ושוב אותו הסיפור … האם הצלחת להיפטר מהם ,? האם מישהו יודע מה זה . הבאנו מדביר פעם שלישית … יש לציין שלפני השיפוץ החדר היה עם שטיח מקיר לקיר שמנו פרקט … זה סיוט שלא מצליחים להיפטר . אני בהיסטריה על הילדים … לבינתיים הקטן שלי הראה לי על האייפד שלו אותם בקושי נראים לעין … למישהו יש עיצה מה זה לעזאזל ??? 

לאחר ששיפצנו בעלי התגרד ואני ראיתי על הפון שלי מין פשפשים קטנים זעירים שבעין מזויינת אפשר לראות על הגוף יצאנו מהבית למלון שבועיים עשינו קיטור בכל החדרים חזרנו ושוב אותו הסיפור … האם הצלחת להיפטר מהם ,? האם מישהו יודע מה זה . הבאנו מדביר פעם שלישית … יש לציין שלפני השיפוץ החדר היה עם שטיח מקיר לקיר שמנו פרקט … זה סיוט שלא מצליחים להיפטר . אני בהיסטריה על הילדים … לבינתיים הקטן שלי הראה לי על האייפד שלו אותם בקושי נראים לעין … למישהו יש עיצה מה זה לעזאזל ??? 

מוצגות 15 תגובות – 151 עד 165 (מתוך 189 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.