enter-article הדברות -מהבית ועד הגינה - מרכז ההדברה הגדול בישראל
מדבירים » מאמרים וחדשות » הדברות -מהבית ועד הגינה

הדברות -מהבית ועד הגינה

לא מעט אנשים, נאלצים להשתמש בשירותי מדבירים, במקרה של מתקפת חרקים ומזיקים שונים, בביתם, משרדם או בגינתם הפרטית. הדברות אלו חשובות על מנת להמשיך בשגרת החיים, בלי שבריאות האנשים תיפגע ובלי שביתם, משרדם או גינתם תהפוך למושבה עבור אותם חרקים ומזיקים.
על מנת שנדע אלו פעולות הדברה מתבצעות ולצורך מה, נפרט את סוגיהן ונגד מה הן פועלות. חשוב לציין, פעולות הדברה אומרות לפעול באופן מיידי, ומכאן, או שאותו מזיק ימות במקום או שברגע חזרתו אל הבית או אל הגינה, הוא ימות. לכן חשוב לשים לב, כאשר חברת הדברה מבקשת מכם סבלנות, כי זה לוקח מספר שבועות עד אשר החומר מתחיל לפעול, תדעו שאין זה כך.

סוגי הדברות

ישנן סוגי הדברות שונות, אשר פועלים נגד סוגים שונים של מזיקים, הפועלים במקומות שונים. נדמה שסוג ההדברה המוכר מכולן, היא ההדברה הביתית, זו שאנו עושים לעיתים בעצמנו, אך במקרים קשים ומסובכים יותר, אנו נעדיף להזמין חברת הדברה.

הדברה זו תפעל נגד ג'וקים שיכולים להופיע בכל מקום בביתנו, נמלים, אשר מופיעים בדרך כלל במטבח, קרדית האבק, אשר מופיעה במיטות ובאזורים מאובקים, ופרעושים וקרציות, הנכנסות לביתנו, הכלבים והחתולים שלנו שבאים במגע עם כלבים וחתולים אחרים, או באמצעות מגע שלנו עם חיות אלו, אשר יש עליהן פרעושים וקרציות.

הדברה אחרת, נפוצה לא פחות, היא הדברה בגנים. הדברה זו פועלת נגד חולדות, עכברים, זוחלים, דבורים, צרעות, עקרבים ונמלים. כמובן שכל אחת מהחיות האלו, מופיעות בצורה שונה, במקום שונה. דרך ההתייחסות אליהן תהיה שונה, בהתאם לכוח של אותה חיה, לנזק שהיא יכולה לייצר, ומה הכוח שצריך להפעיל נגדה.
כאן המקום לציין, חרקים ומזיקים, אינם מפריעים רק לבריאות שלנו, ולעיתים הם מזיקים לא בזמן הווה, אלא בעתיד. ניקח למשל טרמיטים יכולים להרוס רהיטים שונים, בלי לפגוע בחיינו. קרדית אבק גורמת לאלרגיות, אשר ייתכן שייקח זמן עד שנשים לב אליה. נחשים יכולים להיות מסוכנים מאוד, אך אם הם לא באים איתנו במגע, ואין הם חיים בקרבנו, אזי שהם אינם בהכרח מסוכנים. אין זה אומר שצריך לתת להם, להסתובב חופשי, כמובן.

כאשר אנו מזמינים חברת הדברה, כדי להתמודד עם תופעת החרקים והמזיקים השונים, עלינו לזכור שעל החברה מוטל, לא רק לבצע את העבודה בצורה טובה, אלא גם לתת אחריות על העבודה שלהם. אחריות זו צריכה להיות תקפה למספר חודשים, על מנת שאם התופעה תחזור, תוכלו להזמין שנית את החברה, וזו תדביר שנית את המקום בלי שתיקח על כך תשלום נוסף.

הסיבה שההדברה הינה לתקופה של חודשים ולא שנים היא, שאורך החיים של חומרי הדברה הוא עד שנה. נא וודאו שיש בידכם את האחריות, ועם הבעיה חוזרת, אחרי הליך הריסוס הראשוני, אל תהססו להזמין את החברה לריסוס חוזר.

עוד באותו נושא

הדברת נמלים – הדרכים הטובות ביותר להתמודד איתן

הדברת נמלים – הדרכים הטובות ביותר להתמודד איתן

סובלים מנמלים במטבח או בכל מקום אחר בבית? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם אמנם נמלים נחשבות לקבוצת המזיקים הפחות טורדניים, אך ההכללה הזו...

בואו להכיר את אלעד אורי , מנהל ג'וק בראש הדברה נכונה

בואו להכיר את אלעד אורי , מנהל ג'וק בראש הדברה נכונה

אלעד אורי, הלך ללמוד חקלאות אגרונום ויצא משם מדביר. היום הוא מנהל את חברת ג'וק בראש הדברה נכונה והוא ממנהלי הפורום שלנומתי החלטת להיות מדביר...

לכידת חתולים - איך עושים את זה נכון

לכידת חתולים - איך עושים את זה נכון

לכידת חתולים הוא שם של מגוון שירותים רחב מאוד, המתאימים דווקא יותר לאוהבי החתולים שבנו. בשורות הבאות נציין מהי לכידת חתולים (וגם...

מדריך קוטל יתושים

מדריך קוטל יתושים

אם מסתכלים על הנתון לפיו כמעט 1 מתוך 10 בני אדם סובלים מעקיצות יתושים, אזי ברור מדוע תעשיית קוטלי יתושים מגלגלת קרוב ל-25 מיליון שקל בשנה. את רוב...

כל מה שצריך לדעת על הדברה ירוקה

כל מה שצריך לדעת על הדברה ירוקה

מאז ומעולם שרוי העולם במצב מלחמה נגד המזיקים, והפעם מדובר בחרקים, זוחלים, ציפורים וחיות קטנות אשר מכרסמות. כל אלה מזיקים באופן קשה ליבול ולצומח...

string(22) "categoryמדבירים"