פסוקאים

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • תגובות
    פסוקאים

היי אני סובלת מפסוקאים זה השנה הרביעית הבאתי הביתה את כל סוגי ההדברות והרבה מדבירים היו אצלי וכולם אמרו זה פסוקאים אני כבר ממש בחרדות מחפשת אותם משתגעת מאיפה הם יוצאים הם פזורים בכל הבית . השנה לשמחתי גיליתי כי מקור הבעייה שהם יוצאים מהמטבח פרקנו את המטבח והזדעזעתי לראות את העובש הבקטריות הירקת השלפוחיות הלבנות שנמצאות בארונות זרקתי כל המטבח כרגע אני ללא מטבח בבית נשאר רק הקרמיקה ומשם לצערי עדיין יוצאים פסוקאים . בחדרים של הבנות בחדר השינה במקלחות בשירותים על הרצפה על הקירות אני רואה אותם בכל מקום פעם אחד שניים בכל מקום ופעם בכמויות רבות הם יוצאים לרוב מאוחר בלילה מטיילים בכל מקום חלקם גדולים חלקם קטנים חלקם צבע חום בהיר חלקם לבן כמעט שקוף הקיק שלהם נקודה קטנה מאוד שחורה אבל רואים אותה על הקיר אני כבר ממש בחרדות אני עצבנית אני בהיסטריה אני כבר לא יודעת מה לעשות אני מייחלת ליום הזה שיגיע והם לא יהיו אצלי בבית !!!!!!!!!!! קראתי הרבה מאמרים על פסוקאים וגם אם אני יעבור דירה זה לא יעזור הם יעברו איתי . אני תמיד מנקה אבק הבית מאוורר אנחנו ישנים עם מזגן כל הלילה אני מנקה בכל מקום אפילו קירות עם אקונומיקה כלום לא עוזר השנה לא הבאתי הדברה כי שילמתי המון המון כספים וכלום לא עוזר האם למישהו גם יש פסוקאים בבית ? איך אפשר להפטר מהם נמאס לי לחיות איתם !!!!!!!!!!!!!!!!!! שתיתי כדורי הרגעה נגד חרדות וגם לא עזר מה כבר אפשר לעשות ? 

הדברת פסוקאים

שלום!
    את צודקת קשה להפטר מפסוקאים מנסיוני הרב יש שתי דרכים סופיים להפטר מהם על ידי עישון הבית. או על ידי איוד בגז. 

אני שמחה מאוד לשמוע שיש פתרון סופי

האם תוכל בבקשה לסייע לי בענין מה התהליך הכרוך ? איך מתבצע?
    אני ממש שמחה לדעת שיש פתרון נמאס לי לראות אותם אם באמת נעשה את מה שאתה אומר לא יהיו יותר פסוקאים ? הלוואייי

בהמשך

כמו שכתבתי  ישפתרון על ידי איוד בגז או בעשן .עשיתי הדברות לפסקואים והצלחתי לפטור את הבעייה.

אסור בתכלית האיסור

היי. אני מקווה מאוד שלא ביצעת איוד בגז בביתך.
    הפיתרון היעיל ביותר הוא שואב אבק בעוצמה גבוהה בכל החריצים והמקומות בבית. אסור לבצע איוד בבית!

פסוקאים

לא לא עשיתי איוד בגז
    הבעיי עדיין לא נפתרה עדיין יש לי מלא פסוקאים בבית
    יש לי תינוק קטן שנולד ואני עוד יותר בחרדות
    אני מפחדת שמרוב שאני בחרדות ובחוסר תקווה מוחלט שיעליו אמות מצער או אני מאוד משתדלת להתגבר על עצמי ולהתעלם מהם אבל קשה לי מאוד

הדברת פסוקאים

פשוט מאוד לשאוב טוב טןב עם שואב עוצמתי. לוודא שאין בעיות רטיבות שאינן מטופלות. לשאוב כל פינה אפשרית וכל חריץ אפשרי.. הבעיה תיפתר. אפשר לצרף גם הדברה קטנה ויעילה להרגיע את הנפש.. בהצלחה. אני פה לכל שאלה או התייעצות.

האם אפשר לשאוב רצפה?
    אפשרי

בוודאי. חריצים. פאנלים. הכל.

שאלה על פסוקאים

האם פסוקאים יכולים להתרבות בדירה שאין בה עובש ורטיבות או שפסוקאים הם סימן שיש בעיה של רטיבות בדירה?

תלוי

גם סימן אך לא בהכרח.
    וגם יכולים להתרבות כשיש זכר ונקבה.

תלוי

גם סימן אך לא בהכרח.
    וגם יכולים להתרבות כשיש זכר ונקבה.

אז יכולה להיות דירה

בלי בעיית רטיבות שיש בה פסוקאים. הבנתי נכון?
    ושאלה נוספת: האם אפשר "להדביק" דירה שאין בה פסוקאים בפסוקאים (למשל במעבר דירה)?

פסוקאים

פסוקאים בבית זו בעיה נוראית!! אני יכולה לומר לך שאני בחרדות מזה גם, היה לי בבית, קראתי את מה שכתבת ופשוט היה בא לי לבכות מרוב ההזדהות והפחד… קודם כל שתדעי שיש את זה כמעט בכל בית! אני מהטראומה תמיד מסתכלת על קירות ויכולה לומר לך שראיתי אותם כמעט בכל בית, אך כשיש מכה שלהם זו בעיה, לי עזרה הדברה, לא פעם אחת אלא כמה פעמים.. ולפני ההדברה פשוט תעברי פאנל פאנל אפילו שימי רובה במרצפות, תקעים, שקעים, חורים בקירות בין הארונות כל חריץ באיזור שיש לך את הבעיה תסתמי ואז תעשי הדברה, בביניינים זה גם בחדרי מדרגות ולפעמים זה נכנס הביתה… אז צריך לשים לב לחריצים כאלה ולרסס מידי פעם… מאחלת לך שזה ייעלם ושלא נראה יותר לעולם את החרק הזה!!!!

פסוקאים

נפטלין וריסוס בורקס. בהצלחה 

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.