madbirim4u.co.il

הדברת טרמיטים – השיטות המובילות בעולם ההדברה

אם נתקלתם לאחרונה במזיקים לבנים קטנטנים שפלשו אל ביתכם והחלו לאכול את רהיטי העץ שלכם, אתם לבטח יודעים שמדובר במכה לא קלה ובכזאת שהפעולה הנדרשת לחיסולה היא מורכבת מאד. יחד עם זאת, מומלץ שלא להמתין ולגשת לטיפול בבעיה ברגע שזיהיתם אותה. ישנן מספר דרכים מובילות להפטר מטרמיטים וכל מדביר פועל בדרך אחרת,..


הדברה ביתית או הדברה מקצועית?

אימהל'ה ג'וק – הדברה ביתית או הדברה מקצועית? הקיץ שוב בפתח וכמו בכל שנה הוא מבשר לא רק את פתיחת עונת הרחצה, אלא גם את בואם של המקקים הלוא הם הג'וקים או התיקנים. זה מאוד לא נעים להיתקל באופן מפתיע ביצור הלא אסטטי הזה מסתובב בין חדרי הבית כאילו היה זה ביתו שלו. אך יחד עם זאת, יש..


קורס מדביר מקצועי - מה צריך לדעת

קורס הדברה – לימודים על מזיקים אומרים שהג'וקים יישארו כאן עוד שנים רבות ונראה כי גם המזיקים האחרים לא מתכוונים להיכחד מהעולם בשנים הקרובות, כך שמי שמחפש מקצוע שהדרישה לצורך בו מובטחת, יוכל לשקול לימודי קורס הדברה. בכדי להציע את שירותכם כמדבירים, ישנו צורך ברישיונות מתאימים לעיסוק..


הכנה לקיץ – המדריך המקיף לטיפול בחרקים ומזיקים

הכנה לקיץ – המדריך המקיף לטיפול בחרקים ומזיקים הקיץ מביא עימו חרקים ומזיקים רבים אך עם התמודדות חכמה ויעילה במגוון דרכים ניתן להפטר ממטרד זה אחת ולתמיד ולהנות מהקיץ בכיף   ימי הקיץ מביאים עימם חרקים ומזיקים שונים הן לגינות הבית שלנו והן לתוך הבית בין אם בארונות המטבח, פתחי אוורור שונים, חדרי אמבטיה או ארונות הבגדים. מגוון המזיקים והחרקים..


הדברת מסעדות – שאף חרק לא יפתיע אתכם

הדברת מסעדות – שאף חרק לא יפתיע אתכם אף לא אחד מאיתנו אוהב למצוא ג'וק בצלחת של עצמו, ואף בעל מסעדה לא רוצה שלקוחותיו ימצאו כאלה. מה השיטה? הדברה. ככה עושים את זה נכון באשר לאוכל ומסעדות, קשה יהיה למצוא אנשים שלא יסכימו על כך שהדברה במקומות הללו היא קריטית. עם זאת, הדברה שכזו חייבת להיות בטוחה למזון ולאורך זמן בשביל שתחזיק..


לוכד נחשים – איך הם עובדים

לוכד נחשים – איך הם עובדים לכידת נחשים זוהי משימה בהחלט מורכבת. צריך לדעת הרבה מאוד דברים לפני שעוסקים בתחום. כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם להימנע ממפגשים עם נחשים להיפגש עם לוכד נחשים זה בטוח יותר נחמד מלהיפגש עם נחש. לוכדי נחשים אלו אנשים שעברו הכשרה ולמדו רבות אודות נחשים וסוגיהם השונים בשביל להגיע למצב בו יוכלו להבטיח..


בואו להכיר את אלעד אורי , מנהל ג'וק בראש הדברה נכונה

בואו להכיר את אלעד אורי , מנהל ג'וק בראש הדברה נכונה אלעד אורי, הלך ללמוד חקלאות אגרונום ויצא משם מדביר. היום הוא מנהל את חברת ג'וק בראש הדברה נכונה והוא ממנהלי הפורום שלנו מתי החלטת להיות מדביר ומדוע ? סיימתי את התואר הראשון בפקולטה לחקלאות אגרונום וחיפשתי משהו מעניין לעבוד בו   כיצד ואיפה למדת הדברה, וכיצד אתה מתעדכן כיום על..


הדברת נמלים – הדרכים הטובות ביותר להתמודד איתן

הדברת נמלים – הדרכים הטובות ביותר להתמודד איתן סובלים מנמלים במטבח או בכל מקום אחר בבית? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם אמנם נמלים נחשבות לקבוצת המזיקים הפחות טורדניים, אך ההכללה הזו לא תמיד נכונה, שכן נמלים מפרות את האיזון האקולוגי, גורמות לנזק לצמחייה ועשויות אפילו לגרום נזק בריאותי, במידה ומדובר בהתרבות נמלות האש המסוכנות. הדברת נמלים..


הדברת תיקנים – המדריך המלא

הדברת תיקנים – המדריך המלא מכת התיקנים שתוקפת מדי פעם את ישראל פוגעת בשגרת החיים של ישראלים רבים, אחרי שתקראו את המאמר הזה יהיה בידיכם את כל הכלים כדי להדביר אותם. ואם זה לא יעזור, אתם תמיד מוזמנים לקרוא למדבירים מקצועניים ישראלים רבים המתבקשים להתמודד עם מכת התיקנים, עושים זאת באמצעות אחד ממגוון התכשירים הבייתים..


הדברת עכברים - כי לא כל עכבר הוא מיקי מאוס

הדברת עכברים - כי לא כל עכבר הוא מיקי מאוס פעם כאשר היינו ילדים לא הבנו למה ההורים שלנו שמו מלכודות במרפסת כאשר הסתובב שם עכבר, הרי זה האח של מיקי מאוס? עם הזמן הבנו שיש דברים שהמלכודת יפה להם   בלי להיכנס לעניין של העלבות , קשה להאמין שיש מכרסם שגורם אי נוחות רבה יותר לאדם מאשר עכבר. משהו בחיה הזאת, גורמת לנו לזוז באי נוחות,..


חומרי הדברה - כיצד נשמרים מפניהם

חומרי הדברה יכולים להיות לנו לעזר רב, אך שימוש לא נכון יכול לגרום לנו לבעיות בריאותיות לא קטנות חומרי הדברה הרבה יותר נפוצים ממה שחשבתם- הערכות אחרונות של משרד הבריאות בישראל מראות שלמרות כל ההתקדמות הטכנולוגית, אנחנו חשופים למגוון מוצרי הדברה במינונים של עד ל-140% מהמלצות ארגון..


בואו להכיר את מירב עטיה , מנהלת ויקליש הדברות

מירב עטיה , מנהלת הפורום שלנו, הגיעה לתחום מתוך החלטה שלה ושל בעלה לשנות כיוון, וכעת היא מנהלת חברת הדברות מובילה מתי החלטת להיות מדביר ומדוע? לפני מספר שנים ישבנו בעלי ואני וניסינו לחשוב איך אנחנו רואים את העתיד. מסתבר שעם השכר שהשתכרנו שנינו לא היינו מגיעים לאן שהוא, ולא היינו..


עשרה דברים שלא ידעתם על הדברה

הרחקת חתולים, גירוש יונים, הדברת חרקים, כל מה שצריך לדעת על הדברה ממקומות שונים בניגוד למה שאנשים נוטים לחשוב, אסור להדביר יונים. על פי גוגל יותר מ-480 אנשים בחודש מחפשים מדבירי יונים. הדבר לא קיים במציאות וגם לא חוקי. מה שכן, ניתן להרחיק יונים בשיטות שונות. גם הדברת חתולים..


הדברת צמחים - שומרים על הצמחים ונשארים בריאים

הידעתם,  לא פעם משתמשים בקרני השמש, המשאב הטבעי הגדול ביותר של ישראל, לצורך הדברת מחלות שורש וסוגים שונים של פטריות. נכון שעודף קרינה עשוי להזיק, אך מינונים נכונים של אור השמש יכולים לחטא את הקרקע ולשמר את בריאותו של הצמח מחלות צמחים הן אמנם תופעות נפוצות, אך מרביתנו לא מודעים לעובדה..


הדברת טרמיטים - מעץ באים אל הבית נודדים

אחד השכנים שלכם נאלץ לבצע הדברת טרמיטים? פקחו עיניים וחפשו סימני נוכחות טרמיטים גם אצלכם בבית. טרמיטים הם זני חרקים נודדים, ולכן אם הם החליטו להתארח אצל השכן, סביר מאוד להניח שיבקשו להתארח גם אצלכם כל מי שנאלץ בעבר להתמודד עם בעיית הטרמיטים, בוודאי יעיד כי הטרמיטים הם האויב הנורא מכל, והם..


מחירון הדברה - כמה עולה לישון בשקט בקיץ?

הקיץ זו העונה החמה של המזיקים, אשר גם הם מחפשים מקומות מפלט מהחום, ולרוב מוצאים אותם בבתים שלנו. לקראת הקיץ, אספנו לכם מידע אודות המחירים שיגבו מכם מדבירים מלבד תיקנים (ג'וקים) עמם אפשר להתמודד באופן עצמאי, קיימים מזיקים רבים שעשויים להטריד ולגרום נזק בדירה – החל מעכברים..


מחירון חומרי הדברה

כלבת, שחפת, אבעבועות וטיפוס – נשמע מפחיד לא? אלו הן רק 4 מחלות מתוך 60 שנושאים יונים, עטלפים ושאר מזיקים. עכשיו, אחרי שהצלחנו להפחיד אתכם, נספר לכם קצת על חומרי הדברה   למרבה המזל, בקרב בין האדם למזיקים לרוב האדם נמצא בצד המנצח, בזכות הטכנולוגיה המפותחת של חומרי הדברה. חשוב..


הדברת עש - שלא יתפרפרו לכם בארון

חובבי סיינפלד לא ישכחו כיצד עש הבגדים הרס לקרמר את אחת מעסקאות חייו. מי שסובל מעש בבית, לא ירצה שהוא יהרוס לו את החיים עש הבית על מיניו השונים גורם ללא מעט חוסר נוחות ובעיות תחזוקה (ואפילו כשרות), למרות שדווקא בתור מחולל או מעביר (ווקטור) מחלות הוא זניח לגמרי. בשורות הבאות נסביר לגבי..


ריסוס ג'וקים - בין K-300 למדביר מקצועי

הקיץ בא, איתו בא החום הנוראי ודיירים בדירות ישנות יודעים, זה הזמן בו הג'וקים יוצאים מן המחבוא ועושים את הפלישה הגדולה. עכשיו אנחנו מחזירים למלחמה בעיית התיקנים האמריקאיים עשתה עלייה לארץ, וקיבלה במעוז הציונות את הכינוי המעליב קמעה "ג'וקים". הג'וק הביתי יכול לגרום..


הדברה ירוקה - להדביר חולדות ולשמור על הסביבה

הדברה ירוקה - להדביר חולדות ולשמור על הסביבה לעיתים יש אורחים לא רצויים בבית ואני לא מתכוונת לחברים או קרובים שקפצו ללא הזמנה אלא על אורחים לא רצויים שלא עוזבים עד שמזמינים מדבירים, אותם אורחים לא רצויים הם המזיקים. לא סתם מזיקים נקראים כך, לא קל להיפתר מהם והם מזיקים לאדם כשהם נמצאים בקרבתו. בדיוק בשביל מקרים כאלו המציאו את ההדברה. שנים..


קהילת הדברה - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 madbirim4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
מחפשים מדביר אמין ומקצועי? תתקשרו או תשאירו פרטים
אנחנו עובדים עם המדבירים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!