madbirim4u.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

מירב עטיה
מירב עטיה

מירב עטיה, מדבירה מוסמכת אשר ייסדה את העסק "ויקיליש הדברות" שירותי הדברה באזור נתניה. ריסוס חומרי הדברה והדברה ירוקה, הרחקת יונים, הדברות מכרסמים, הדברת חרקים ומזיקים. עכברים, חולדות,עטלפים, נחשים, עקרבים, נמלים, טרמיטים,תיקנים, ג'וקים, מקקים,..

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
26/07/2017 16:39

היי
יש לי בארון בחדר השינה אוסף של מאות ספרים חדשים שלא השתמשתי למעט כמה ספורים. 
האם בהכרח שספרים מאות יחדיו עומדים בארון איזה 10 שנים סביר להניח שחיים שם כל מיני ופשוט לא שמתי לב? הכי מה שראיתי פעם זה קצת אבק משונה בצבע חום לידם. כאמור לא משתמש בהם ורק שם דברים לידם בארון אז לא מבחין.
בכל מקרה גם אם כן נגוע וגם אם לא החלטתי שרוצה שקט נפשי ומעביר אותם מחוץ לחדר אז למקרה שהם היו נגועים איך לנקות איפה שהם היו מונחים. אני הרי לא רוצה שבגלל שאוציא פתאום יתברר שיש חרקים בארון ואין להם כבר לאן ללכת לספרים אז הם יתחילו להתסובב? איך זה עובד בעצם עם חרקי הספרים הם כל הזמן צמודים לספר אז אם מוציא הם עליו או שבארון גם?
תודה רבה

26/07/2017 17:38

היי מיכה,

מציעה להוציא את כל הספרים לשמש ולעלעל בדפים כדי ש"ינשמו" ואם יש משהו בפנים תראה. כמו כן יש לשאוב היטב היטב את כל האזור שבו היו הספרים ולנקות ולחכות שיתייבש היטב האזור טרם מחזירים את הספרים למקום.
יכול להיות שבשיטה הזו תמנע מהדברה.

בהצלחה,

מירב עטיה
ויקליש הדברות

05/02/2015 15:08

הפורום של מדבירים בשבילכם, בא לעזור לכם לקבל תשובות מקצועיות מפי מדבירים מנוסים. כאן תוכלו לעלות כל בעיה שיש לכם עם מזיקים, חרקים או מעופפים שונים. כאן תוכלו לקבל מענה לכל בעיה שדורשת הדברה.  
 
על מנת שהפורום יתפקד בצורה יעילה ושוטפת, אנחנו מבקשים לנסח את השאלות בצורה ברורה, לשמור על שפה נקייה ולהימנע מהודעות ספאם.

אם יש לכם שאלות, הצעות או בקשות, נשמח לעמוד לרשותכם

29/06/2017 10:45

שלום רב. אני כבר תקופה ארוכה (מתחילת האביב ועד סוף הסתייו)נעקצת ממשהו בלתי נראה.גם יום גם לילה.בעיקר יום דווקא.אין לי סימני דם על המיטה וכו'..ובגלל שאני נעקצת  גם בעיקר רק בכפות הרגלים וברכים,ובגלל שאין לי פריחה או גירוד(פשוט עציקות כואבות).איבחנו לי את הבעיה כ"כנראה פרעושים".
עשו לי 3 פעמיןם ריסוס (בשוהם ועוד חומר ואי גי אר),ללא שיפור.
לכן,הזמנתי מדביר אחר.יותר יסודי נשמע.(אמר שישתמש בברקת).

כעת ,לאחר סבב שלישי של ריסוס.ואחרי יותר משבועים.
פתאום זה נעלם!
אבל לעיתתים נדמה לי שעדין אני נעקצת.אבל זה 90 אחוז לפחות פחות מפעם.
אז אני מתלבטת ,האם לבטל את המדביר שהזמנתי שבוע הבא  או לאא?

וגם רציתי לדעת איך למנוע פרעושים,כי אין לי חיות מחמד בבית.אבל כול שנה בעונה הזו אני סובלת חצי שנה של גיהנום.אז מה לעשות כדי למנוע מה להכנס הבית?להשאיר את כול הנעלים בכניסה לבית?(זה סיפור עבורי)
להזמין מדביר בחודש מרץ לפני שזה מתחיל?לכמה חודשים ההדברה תעזור במקרה כזה??

כמה זמן מחזיקה ההדברה בכלל?נאמר עכשיו,לכמה זמן זה יחזיק לי?האם פרעושים חדשים מבחוץ יכולים להכנס הבית גם עכשיו,תוך כדי שהבית מורסס בעצם?

21/05/2017 14:27

לפני כחודשיים החלפנו אדמה בכל האדניות והעציצים במרפסת הסגורה. ואז צצה בעיה לא צפויה. מסתבר שהאדמה החדשה הייתה נגועה בזחלים של זבובי כבול. והם התחילו להתרבות... 
קנינו מדבקות צהובות ופיזרנו בכל העציצים במרפסת וגם בחדרים בבית. אלפים מהזבובונים כבר נדבקו למדבקות, אבל עוד אלפים טרם בקעו... כבר החלפנו פעמים מדבקות , אך כמות הזבובים לא קטנה.
איך נפתרים מזבובי כבול? האם ניתן להשמיד זחלים בתוך האדמה בל לפגוע בצמחים? 
תודה מראש!

21/05/2017 14:34

שלום ורד, דבר ראשון תחליפו את האדמה שמכילה את הביצים והזחלים. לאחר מכן ממליצה על ריסוס שמכיל מג"ח (מעכב גדילת חרקים) והפעלת מאווורים במקום על מנת להפר את שלוות הזבובים שמסתובבים לכם בניחותא במרפסת.
המון בהצלחה,

מירב עטיה
ויקליש הדברות 
www.madbira.co.il

15/12/2016 12:30
חולדות     ו    נעמי נעמי    

שלום אני גרה בדו משפחתי. לפני מס' ימים שמענו רעש בשירותים וזיהנו חולדה שניסרה את צינור השירותים. מיד הזמנתי מדביר שיטפל בשוחה הפרטית שלנו. הוא שם רעל ואחמר שיקח מס' ימים עד שהחולדה / חולדות ימותו. לאחר 3 ימים המדביר חזר וראה שהחולדה אכלה את הרעל (סימני כרסום ) ושם רעל נוסף בצורות שונות. במקביל פניתי לתאגיד המים שיפזר רעל בשוחות הראשיות. יש לי שאלה: האם קיינת רשת שתמנע מחולדה להיכנס לפתח הביוב שמוביל לשירותים? רשת שתעצור חולדה אך עדיין יעבור נייר וכו'....? תודה רבה

21/03/2017 05:15
תגובת לנושא חולדות     ו    ali ali    

שלום אני חייב להגיד שגם אצלי היה את התופעה המטרידה הזאת ניסינו פשוט הכל אבל הם עדיין הצליחו לחדור למטבח שלנו דיברתי עם חבר שבמקרה בעל חברת הדברה בשם אוניקס אני באמת חושב שצריך להתייעץ עם חברה כלשהיא ולברר מה לעשות. תתיעצו איתו הוא באמת בנאדם מקסים

13/01/2017 01:47

אני מתגוררת בבית בצפת שסמוך לטבע, בנוסף הבית בנוי ביסודו  על בניה עתיקה של מרתפים קדומים ו\בור מיים קדום  ומחוברים לחדרים פנימיים בשלד מבנה נעזב בסמוך לביתי, שחתולים מצאו בו את משכנם,חציו של הבית נמצא בתוך ההר כך שאור השמש לא מגיע לשם. הסבל מתבטא בגרודים אינסופיים והתפשטות בחריצי הבית והגוף ובבגדים ,גם לפני כביסה וגם לאחריה, הדבר היחיד שנראה לי שעוזר זה אויר חם . המצב ממש הגיע לכך שאם הם הגיעו לפנים שלי, לא תמיד אני מרגישה, ואני מקרבת את פני לתנור אפיה טורבו ומזרם האויר החם הם נמלטים. אני יכולה כל היום לטאטא את הרצפה ולאסוף כאילו ערמות אבק אבל אני משוה לתקופה לפני שזה התחיל לא היה לי כ"כ הרבה לטאטא. כל פעם לפני שאני עובדת בכל מקום בבית כדי שאוכל להתרכז בפעולה אני חיבת לשטוף את המקום ואז יש לי תצי שעה עד שעה רגועה יחסית בלי המטרד. מה אפשר להציע לי זאת אני שואלת מתוך קריאה שבה נאמר כי הדברה גורמת להם להתרבות במקום ליד 

26/11/2016 03:06
חתולה מסוכנת     ו    אלי אלי    

אני גר בקומה שלישית, כאשר אני רוצה לעלות לבית, בקומה הראשונה והשניה, ישנם שטיחים קטנים בכניסה לבתים, לעיתים קרובות, מגיעה חתולה לישון בשטיחים אלו, כאשר אני עולה במדרגות, אני מפחד מאוד מהחתולה, היות ופעמים רבות היא עברה קרוב מאוד אליי, רק במזל לא קרה לי כלום, אך אני מפחד בכל פעם שאני רוצה לעלות במדרגות בכדי להכנס לבית שלי, איך אני יכול לפתור את הבעיה, בכדי להיפטר מהחתולה, ולהפסיק את הפחד שנגרם לי בגלל החתולה, בכל פעם שאני רוצה להיכנס לביתי?

12/11/2016 11:25

שלום רב, יש לי חרא ברחבי הבית. חלקו על הרצפה וחלקו על הקירות בחלק העליון שלהם. האורך הוא קצת יותר מגרגר אורז והצבע שחור. אין לי שמץ מה הבעל חיים שמחרבן לי על הקירות והייתי שמחה למצוא ולהוציא אותו מהבית יש למישהו רעיון? אולי זו  שממית? ואם כן מה עושים?

22/10/2016 21:10

מדובר בחרק קטנטן בצבע שחור שמקפץ ממקום למקום. הבחנו בכמה מהחרקים הקטנים האלה על הרצפה בסלון. כשמועכים אותם עם חתיכת טישו יש כתם קטן של דם אבל הם לא מתות ישר, אלא ממשיכות לזחול. צריך ממש להתאמץ למעוך כדי שימותו. ראינו עד כה כ7 או 8 חרקים כאלה, שנמצאים על הרצפה ונראים לעין רק אם ממש מחפשים אותם.
חשוב לציין שבשבוע האחרון היינו במלון ובעוד איזה וילה....אז יכול להיות חשד לפשפשים? (אין לנו פריחה על הגוף) למרות שכמה אחרים ששהו בוילה התלוננו על פריחה.
כמו כן, מסתובבת לנו בחצר חתולה רעה אחרי המלטה, יחד עם כל הגורים שלה...יש אפשרות של פרעושים?! אין לה גישה לתוך הבית ובחיים לא נגענו בה.יכול להיות סיכוי שפרעושים או משהו אחר שחי לה בפרווה הסתנן לנו הביתה? (קומת קרקע). כמו כן אין לנו בעל חיים ואף פעם לא היה.
מה זה יכול להיות??? אשמח לעזרה בזיהוי וגם פיתרון חיסול. תודה רבה!

22/10/2016 22:53

אל פחד, שאבו היטב את הבית בכל מקום והזמינו מדביר מוסמך להמשך הטיפול. המון בהצלחה.

22/10/2016 23:00
תודה מירב...     ו    סיון סיון    

באופן מוזר הם הופיעו אחרי שקנינו שואב אבק והתחלנו לשאוב את הבית ואת הספה...יכול להיות קשור איכשהו? 
מאיפה זה מגיע?....

23/10/2016 07:08

יש לכם בעל חיים? או אולי בבניין שאתם גרים בו היתה המלטה של איזו חתולה? יכול להיות שחזרתם מהגינה הציבורית וקפץ עליכם איזו שהוא פרעוש... ומאז הכל התגלגל...

15/10/2016 10:47

היי,
יש לי בדירה בעיה של יתושי עש מזה כמה חודשים טובים. זה ממש מעצבן.
אני שופך אקונומיקה אחת לשבוע בכל פתחי הניקוז וכך מוודא שהבעיה לא שם.
אז לאחר תקופה של בדיקה, מצאתי סוף סוף מאיפה הם יוצאים,
מתוך אחד משני מזגנים בדירה.
הם לא מפסיקים לצאת מהמזגן, גם לאחר שריססתי לתוכו עד כמה שניתן חומר הדברה.
מה אני יכול לעשות כדי שיפסיקו לצאת משם?

תודה רבה

14/09/2016 11:30
מזיקים     ו    טלי טלי    

שלום רב,
מזה כחודשיים שאנו סובלים מסוג של מזיקים במקלחת/שירותי הורים שמשום מה קשה מאוד להיפטר מהם. הם קטנים מאוד בגודל של 0.2 מ"מ בערך) ובצבע חום עם זרועות ורגליים. הזמנו מדביר שטען שאלה הן "קציות יונים" (למרות שלא היו יונים בשום מקום בדירה או מחוצה לה, או בשום מקום אחר בבנין בן 2 קומות), הוא ריסס את השטח אך המזיקים חזרו אחרי שבוע.
קראנו שוב לאותו המדביר אשר חזר והפעם טען שזה "עש ביובים", הוא שפך אקונומיקה וסגר את המקלחת לכמה ימים, המזיקים נעלמו ושוב חזרו אחרי שבוע.
לאחר מכן קראנו למדביר אחר אשר טען שאלה "סוג של נמלים", ריסס בחומר הדברה כלשהו ,הן נעלמו ושוב חזרו לאחר כשבוע.
מיותר לציין שבזבזנו כספים מיותרים לשווא ועדיין אין לנו פיתרון.
יש לנו תמונות של המזיקים אך אין אפשרות להעלותן פה בפורום.
אשמח לדעת אם מישהו נתקל בסוג המזיק הנ"ל וכיצד ניתן לחסל אותו.
בתודה מראש :-)
טלי

05/09/2016 12:50
חרקים עוקצניים     ו    רון רון    

יש לי גינה שיש בא בעיקר מטפס מסוג פסיפלורה, ועוד כל מיני צמחים, וכל פעם שאני מתקרב, אני נעקץ בלי לדעת ממה וזה גורם לגירוי שעות, מה הפתרון, אודה לתשובה 

31/08/2016 17:30

שלום יש לי דירה בירוחם ברחוב צבי בורשטיין. מי שגר באזור מכיר שישנה שם בעיה לא נגמרת של גוקים בשכונה הזאת. לפי מה שהבנתי ממספר רב של מדבירים שהוזמנו לאזור שישנה בעיה של מקלט גדול מאוד (כ50 מטר אורך) שנמצא מתחת לבניינים ששם הגוקים ככל הנראה השתכנו מאחר שמדובר בכמויות גדולות מאוד כל הדברה שמכוונת אל מקום ההתרבות שלהם היא יעילה לכל היותר לשבוע ומיד לאחר מכן הגוקים שבים למרר את החיים של כל מי שגר באזור. 
יש משהוא שמכיר מדביר עם נסיון במקרים כאלו עשמסוגל להתמודד עם בעיה כזו? (להתמודד קריא להדביר פלוס אחריות לשנה)
רק על מנת לסבר את האוזן הדיירים שגרים שם מדווחים על התמודדות עם עשרים עד שלושים גוקים כל ערב.

27/08/2016 08:04

הפשפשים הם יצורים זעירים מאוד, בסך הכל מילימטרים בודדים, אך הם גורמים לאדם לנזק אדיר, הם מטרידים בצורה קשה. פשפש המיטה הוא הסוג הנפוץ ביותר מתוך משפחת הפשפשים והוא כמובן המטריד מכולם.  הדברת פשפשים מורכבת ממספר שלבים, יש צורך במדביר מקצועי ומיומן, בחומרי הדברה מתאימים ובציוד עדכני. "המרכז הארצי להדברת פשפשים" צבר ניסיון רב, צרו קשר ותיהנו מהדברה מקצועית שתרחיק את הפשפשים מביתכם.

הדברת פשפשים – הדברה משולבת

יש צורך לשלב מספר שיטות ושלבים כדי להדביר את הפשפשים בהצלחה.

בשלב הראשון יש צורך להוציא אותם ממקומות המסתור. כדי להוציא אותם מהמיזרונים או מהמיטות יש צורך בשואב אבק תעשייתי ורב עוצמתי. כדי להוציא את הפשפשים מהסדקים צריך לטפל בהם בחום. רק אחרי שהצלחנו להוציא אותם מהמסתור, אפשר יהיה להדביר אותם.

שלב ההדברה יכול להימשך מספר שעות. זהו השלב שבו יעבור המדביר בכל הבית, יברר מה מצב הנגיעות ויתמקד באזורים הנגועים. לעתים יבחר המדביר לבצע הדברת פשפשים בכל הבית ולעתים יספיק להתמקד באזור אחד.

31/07/2016 11:43
יעילות הדברה     ו    ירון ירון    

תוך כמה זמן אמור "דלתה מקס" לחסל סופית פרעושים? רססנו לפני יומיים ועדיין קופצים עלי בחצר. מה ההמלצות והוראות השימוש לגבי מהירות התגובה של התכשיר

24/07/2016 03:47
עזרה דחוף     ו    mob mob    

בתקופה האחרונה אנו סובלים ממזיק בלתי נראה העוקץ בכל הבית גם ביום אבל בעיקר בלילה , גם באור וגם בחושך בהתחלה חשבנו שזה יתושים אבל זה לא , עשינו הדברה בכל הבית ללא תוצאות , הילדה שלי קמה כל יום עם גירוד חשוב להדגיש שאשתי בהריון ואין לי עניין בריסוס חדש מה עושים ????

23/07/2016 22:15

יש לי ברכב חיפושיות חומות בהירות גודל 3מ"מ~.
לאחר שאיבה ושטיפה יסודית של המושבים עדין קיימות.
נדמה לנו שגם עוקצות.
יש לציין שהיו הרבה שאריות אוכל במושבים של הילדים, ופירות שנשכחו בבגא'ז למספר ימים.

מה הטיפול המומלץ?

תודה!

22/02/2015 22:19
פסוקאים     ו    שגית שגית    

היי אני סובלת מפסוקאים זה השנה הרביעית הבאתי הביתה את כל סוגי ההדברות והרבה מדבירים היו אצלי וכולם אמרו זה פסוקאים אני כבר ממש בחרדות מחפשת אותם משתגעת מאיפה הם יוצאים הם פזורים בכל הבית . השנה לשמחתי גיליתי כי מקור הבעייה שהם יוצאים מהמטבח פרקנו את המטבח והזדעזעתי לראות את העובש הבקטריות הירקת השלפוחיות הלבנות שנמצאות בארונות זרקתי כל המטבח כרגע אני ללא מטבח בבית נשאר רק הקרמיקה ומשם לצערי עדיין יוצאים פסוקאים . בחדרים של הבנות בחדר השינה במקלחות בשירותים על הרצפה על הקירות אני רואה אותם בכל מקום פעם אחד שניים בכל מקום ופעם בכמויות רבות הם יוצאים לרוב מאוחר בלילה מטיילים בכל מקום חלקם גדולים חלקם קטנים חלקם צבע חום בהיר חלקם לבן כמעט שקוף הקיק שלהם נקודה קטנה מאוד שחורה אבל רואים אותה על הקיר אני כבר ממש בחרדות אני עצבנית אני בהיסטריה אני כבר לא יודעת מה לעשות אני מייחלת ליום הזה שיגיע והם לא יהיו אצלי בבית !!!!!!!!!!! קראתי הרבה מאמרים על פסוקאים וגם אם אני יעבור דירה זה לא יעזור הם יעברו איתי . אני תמיד מנקה אבק הבית מאוורר אנחנו ישנים עם מזגן כל הלילה אני מנקה בכל מקום אפילו קירות עם אקונומיקה כלום לא עוזר השנה לא הבאתי הדברה כי שילמתי המון המון כספים וכלום לא עוזר האם למישהו גם יש פסוקאים בבית ? איך אפשר להפטר מהם נמאס לי לחיות איתם !!!!!!!!!!!!!!!!!! שתיתי כדורי הרגעה נגד חרדות וגם לא עזר מה כבר אפשר לעשות ? 

23/02/2015 06:16

שלום!
את צודקת קשה להפטר מפסוקאים מנסיוני הרב יש שתי דרכים סופיים להפטר מהם על ידי עישון הבית. או על ידי איוד בגז. 

24/02/2015 19:44

האם תוכל בבקשה לסייע לי בענין מה התהליך הכרוך ? איך מתבצע? אני ממש שמחה לדעת שיש פתרון נמאס לי לראות אותם אם באמת נעשה את מה שאתה אומר לא יהיו יותר פסוקאים ? הלוואייי

24/02/2015 20:45

כמו שכתבתי  ישפתרון על ידי איוד בגז או בעשן .עשיתי הדברות לפסקואים והצלחתי לפטור את הבעייה.

04/07/2015 06:16

היי. אני מקווה מאוד שלא ביצעת איוד בגז בביתך. הפיתרון היעיל ביותר הוא שואב אבק בעוצמה גבוהה בכל החריצים והמקומות בבית. אסור לבצע איוד בבית!

25/08/2015 22:41
פסוקאים     ו    שגית שגית    

לא לא עשיתי איוד בגז הבעיי עדיין לא נפתרה עדיין יש לי מלא פסוקאים בבית יש לי תינוק קטן שנולד ואני עוד יותר בחרדות אני מפחדת שמרוב שאני בחרדות ובחוסר תקווה מוחלט שיעליו אמות מצער או אני מאוד משתדלת להתגבר על עצמי ולהתעלם מהם אבל קשה לי מאוד

25/08/2015 22:47

פשוט מאוד לשאוב טוב טןב עם שואב עוצמתי. לוודא שאין בעיות רטיבות שאינן מטופלות. לשאוב כל פינה אפשרית וכל חריץ אפשרי.. הבעיה תיפתר. אפשר לצרף גם הדברה קטנה ויעילה להרגיע את הנפש.. בהצלחה. אני פה לכל שאלה או התייעצות.

27/08/2015 19:50
אפשרי     ו    רועי המדביר רועי המדביר    

בוודאי. חריצים. פאנלים. הכל.

28/08/2015 15:29
שאלה על פסוקאים     ו    אדוה אדוה    

האם פסוקאים יכולים להתרבות בדירה שאין בה עובש ורטיבות או שפסוקאים הם סימן שיש בעיה של רטיבות בדירה?

28/08/2015 16:37
תלוי     ו    רועי המדביר רועי המדביר    

גם סימן אך לא בהכרח. וגם יכולים להתרבות כשיש זכר ונקבה.

28/08/2015 16:52

בלי בעיית רטיבות שיש בה פסוקאים. הבנתי נכון?
ושאלה נוספת: האם אפשר "להדביק" דירה שאין בה פסוקאים בפסוקאים (למשל במעבר דירה)?

28/08/2015 16:37
תלוי     ו    רועי המדביר רועי המדביר    

גם סימן אך לא בהכרח. וגם יכולים להתרבות כשיש זכר ונקבה.

18/07/2016 01:40
פסוקאים     ו    נילי נילי    

נפטלין וריסוס בורקס. בהצלחה 

30/09/2015 21:25
פסוקאים     ו    יעל יעל    

פסוקאים בבית זו בעיה נוראית!! אני יכולה לומר לך שאני בחרדות מזה גם, היה לי בבית, קראתי את מה שכתבת ופשוט היה בא לי לבכות מרוב ההזדהות והפחד... קודם כל שתדעי שיש את זה כמעט בכל בית! אני מהטראומה תמיד מסתכלת על קירות ויכולה לומר לך שראיתי אותם כמעט בכל בית, אך כשיש מכה שלהם זו בעיה, לי עזרה הדברה, לא פעם אחת אלא כמה פעמים.. ולפני ההדברה פשוט תעברי פאנל פאנל אפילו שימי רובה במרצפות, תקעים, שקעים, חורים בקירות בין הארונות כל חריץ באיזור שיש לך את הבעיה תסתמי ואז תעשי הדברה, בביניינים זה גם בחדרי מדרגות ולפעמים זה נכנס הביתה... אז צריך לשים לב לחריצים כאלה ולרסס מידי פעם... מאחלת לך שזה ייעלם ושלא נראה יותר לעולם את החרק הזה!!!!

09/07/2016 14:28

דרכים טבעיות שיעילות במקרה זה?

אלה נמלים גדולות שחורות ונמלים קטנות וחומות.

05/06/2016 07:16

נמצאו גללים אלו על אדן חלון בקומה שניה. 
בצורת גליל עם חריצים לאורך במידות: אורך כ-10 מ״מ קוטר כ-5 מ״מ. 
איך אפשר לצרף תמונה?קהילת הדברה - בואו הצטרפו
Copyright © 2019 madbirim4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
מחפשים מדביר אמין ומקצועי? תתקשרו או תשאירו פרטים
אנחנו עובדים עם המדבירים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!