madbirim4u.co.il

חומרי הדברה -כיצד משתמשים בהם נגד מזיקים


לא מעט אנשים, סובלים מבעיות של ג'וקים ומזיקים אחרים בבתים שלהם. אלו מופיעים בפתאומיות, בלי שנשים לב והופכים את שגרת חיינו הרגועה לעצבנית, לא נעימה ולעיתים מפחידה. למה זה קורה, ומה עלינו לעשות על מנת להילחם בה?

על מנת להבין את סדרי הגודל של התופעה, מספיק שנלך אל רשתות השיווק ונראה כמה חומרי ריסוס נגד ג'וקים , חרקים ומזיקים אחרים קיימים. החברות אשר מייצרות את חומרי הדברה מגלגלות מילארדי דולרים בשנה, בגלל הצורך בחומרי ריסוס אלו. חומרים שעוזרים לנו להיות מוכנים אל מול כל איום שהוא.

מדוע בעצם אנו סובלים מתופעות אלו?

ראשית, אי שמירה על ניקיון. מכאן הכל מתחיל. אי ניקיון הן של הבית והן של הסביבה החיצונית לו,
דוגמאת חדר מדרגות, מחסנים, מקלטים וכדומה, מושכת אל הבית חרקים מסוגים שונים, שנמשכים אל אותו לכלוך והריחות השונים שעולים בו.

שנית, סביבה חיצונית מושכת אליה חרקים ומזיקים שונים גם מסיבות אחרות. למשל, בתים בקומת קרקע עם גינה, סובלים לא אחת מהופעת חרקים בתוך ביתם כתוצאה
מפתחים שונים מהגינה אל הבית. בעיקר הדבר נפוץ בבתים, שבגינות שלהם יש פחי אשפה שנערמים בו ערימות אשפה גדולות או שיש בהם את פתחי הביוב של הבית והבניין.

שלוש, בתים ישנים מושכים אליהם חרקים מסוגים שונים, הן כתוצאה מבלאי שקיים בבתים והן מלכלוך מצטבר שלא התנקה וקשה כבר להסירו. כמו כן, בתים ישנים מפתחים עם הזמן בועות אוויר במשקופי הבית מה שיוצר פתח כניסה לחרקים מסוגים שונים.

ישנן דרכים שונות להיאבק בהופעת החרקים. הדרך המוכרת מכולם היא כמובן, באמצעות נעל. רואים חרק, לוקחים נעל והורגים אותו באמצעותה. אין מדובר בדרך יעילה ונכונה. הנעל איננה מבטיחה שגו'ק אחר לא יבוא במקומו. מה עוד שמשך הזמן שרודפים אחרי הג'וק יכולה להוציא אותנו מדעתנו, לא פחות מהזמן שאנו חשים בנוכחתו, כאשר הוא בקירבנו.

הדרך האפקטיבית ביותר להיאבק באותם מזיקים, היא באמצעות רכישת חומרי ריסוס נגד אותם מזיקים. בכל בית צריך שיהיה תרסיס נגד מזיקים. אותם חומרי הדברה יעילים מאוד ומתאימים לסוגים שונים של מזיקים. חשוב לזכור, עם זאת, שאותם תרסיסים הינם רעילים ודליקים, לכן יש להרחיקם מילדים ולא להדליק אש בקירבתם.

במידה ואין התרסיסים עוזרים, רצוי להזמין חברת הדברות אשר תבצע הליך של ריסוס מאסיבי בבית. ריסוס זה צריך להתבצע על ידי מדביר מקצועי ובאופן עקבי אחת לכמה חודשים. הריסוס יתבצע בפנים הבית ובסביבה הקרובה לו, במידת הצורך, כאשר תושבי הבית יעברו באותה עת ללון במקום אחר, עד אשר חומרי ריסוס יתנדפו ויהיה ניתן לחזור לשהות במקום, ללא חשש.03/06/2011    המאמר עודכן בתאריך 03/06/2009    www.madbirim4u.co.il
פורום הדברה

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר madbirim4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


קהילת הדברה - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 madbirim4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
מתעניינים בחומרי הדברה? דברו איתנו
072-3301653

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!